İzleyici kazan kaldırdı: Bu kadar saçmalık olmaz!

Star TV ekranlarının yeni dizisi Kardeş Çocukları’nın 6. bölüm tanıtımına izleyiciden itiraz geldi!

İzleyici kazan kaldırdı: Bu kadar saçmalık olmaz!

Başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Furkan Andıç ve Afra Saraçoğlu’nun oynadıkları dizinin yeni bölümünde Umay, Hayat’a her şeyi anlatacağını söyleyerek şaşırtmıştı.

Umay’ın gerçeği anlatmasa bile Hayat’a bu kadar büyük yalan söyleyeceğini izleyici hiç tahmin etmemişti!

Umay, aslında ablasının büyük aşkı olan Yıldırım’la bir şekilde birlikte olmuş, ablasının sevgilisini elinden almakla kalmayıp, hamile kaldığında çocuğu doğurup bırakıp gitmişti.

Ümran, yaşadığı aşk ve ihanet acısına karşın bebeği sahiplenmiş, kendi kızı gibi büyütmüştü.

Teyzesi sandığı annesinin yalanlarıyla bir kez daha yıkılan Hayat, kendisine kızı gibi bakan ve annesi bildiği Ümran’a şimdi nefretle bakmaya başlayacak!

Umay’ın olayları çarpıtıp, aslında Yıldırım’a kendisinin aşık olduğu ve ablasının ona ihanet ettiği yalanına inanan Hayat, büyük bir yalanın ortasına düşecek.
 

Ümran’ın bu durumda ne yapacağı merak konusuyken, Yıldırım ile yüzleşmesinde kardeşiyle ihanetini yüzüne vurup, kocasıyla da severek evlendiğini söylemesi şaşkınlık yarattı.

İzleyicinin en büyük isyanı ise Umay’ın bu kadar büyük yalanı nasıl uydurabildiği! Tüm bu yaşanan çarpık duruma Ümran’ın şimdi nasıl bir savunma geliştireceği merak konusu ama gerçeği açıklamaması durumunda izleyicinin isyanı da büyüyecek.

Sosyal medyada yorum yapan izleyiciler, tanıtımdaki açıklamaların ardında, Umay’ın bu kadar kötü olabileceğine ve neye dayanarak bu yalanları uydurduğuna anlam veremiyor.

Yine söylenmeyen gerçekler uzun süre uzatılıp sündürülecek anlaşılan! İki cümlede özetlenebilecek olay, onlarca bölüm boyunca ortaya çıkmazsa, izleyicinin isyanı da büyüyecek gibi duruyor!

İşte 6. bölüm tanıtımı:
 

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X