İznik’e dev organizasyon!

Balkan Güreş Şampiyonası 29 Ekim’de İznik’te yapılacak.

İznik’e dev organizasyon!
HABERİ PAYLAŞ

Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, Balkan Şampiyonası organizasyonunu görüşmek için İznik Belediye Başkanı Osman Sargın’ı ziyaret etti. 

Balkan Şampiyonasının 29 Ekim tarihinde 2 gün boyunca yapılacağını belirten İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, “Dünyanın çeşitli yerlerinde birçok güreş organizasyonları yapılıyor. Bizler hemşerilerimiz ile gelecek olan sporcuları buluşturmak istiyoruz.Türkiye Güreş Federasyonu Başkanımızdan bu konuda destek bekliyoruz” dedi.

AYDIN MÜJDE VERDİ

Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın ise, “Göreve geldiğimiz ilk zamanlarda dünya genelinde balkan şampiyonaları bir çöküş içerisindeydi. Bizler de gerekli çalışmalarımızın ardından 3 yıldır ilimizde Balkan Şampiyonalarını organize ediyoruz. İznik bir çok medeniyete başkentlik yapmış bir ilçe. Bizler de Avrupa Güreş Birliği’ne bu teklifi götürdük. Kendilerine İznik’i anlattık. Bu yıl 29 Ekim’de Balkan Şampiyonası İznik’te yapılacak” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X