İznik’te eğitime destek

İznik Boyalıca Ortaokulu öğrencileri okul müdürleri eşliğinde Belediye Başkanı Osman Sargın’ı ziyaret ederek okulları ile ilgili isteklerini ilettiler.

İznik’te eğitime destek
HABERİ PAYLAŞ

İznik’e bağlı Boyalıca Mahallesi ortaokulu öğrencileri okullarının ihtiyaçları olan basketbol potaları, futbol kaleleri, beden eğitimi dersleri için soyunma odaları ve ek sınıf gibi taleplerini iletmek üzere İznik Belediye Başkanı Osman Sargın’ın kapısını çaldı. Belediye Başkanı Osman Sargın, Fen İşleri Müdürü İsmail Acar eşliğinde talepleri dinleyerek not aldı.

Belediye Başkanı Osman Sargın, “Öğrenci kardeşlerimiz okullarının ihtiyaçlarını listelemiş ve bize gelmişler. Bizler de onların okulları için istedikleri bu ihtiyaçları Fen İşlerimiz tarafından yerinde inceleyerek yapılması gerekenleri yapacağız. Onların bu yaşlarda bu tür sorumluluklar altına girerek bizlerden isteklerde bulunmaları, bizler için bir gurur kaynağıdır. İznik Belediyesi olarak ilçemizdeki tüm okullarımızın eksik ve yapılması gereken çalışmalarını yapıyor, eğitime desteğimizin tam olduğunu belirtiyorum” dedi.

Belediye Başkanı Osman Sargın ayrıca, öğrencilere kitap ve kalem hediye etti.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X