Jelena Karleusa, eşi Tosic’in performansını nasıl arttırıyor?

Beşiktaşlı Tosic’in eşi Jelena Karleusa, diğer yengelerden farklı olduğunu söyleyerek “Onlar koca parası yerken ben kendi paramı kazanıp harcıyorum. Bu yüzden süper yengeyim” diyor.

Jelena Karleusa, eşi Tosic’in performansını nasıl arttırıyor?

Vatan’dan Melis Güvenç’e konuşan Beşiktaşlı Tosic’in eşi Jelena Karleusa, “Yengelerin yengesi benim. Hatta süper yengeyim. Çünkü diğer futbolcu eşleri evde otururken ben 50 bin kişinin karşına çıkıyorum, konserler veriyorum. Dusko’yla aynı parayı kazanıyorum” diyor.

 

TARAFTAR İSTEMİYOR AMA…

 

Eşi Dusko Tosic’le aralarında çok ateşli bir ilişki olduğundan da bahseden güzel şarkıcı, “Taraftarlar maçtan önce Dusco’yla seks yapmamı istemiyor. Ama onun maç performansına neyin iyi geldiğini benden başka kimse bilemez. Maçtan önce seks yapması performansını yükseltiyor. Bu yüzden onu bana bıraksınlar. Yine de formumu seksle koruyan biri olarak, maç için kampa girdiği bu dönemde biraz uzak kaldım ve kilo aldım. Bunu telafi etmek için bekliyorum Gazetenize konuşmaktan ve İstanbul’da olmaktan dolayı çok mutluyum, çok iyiyim. Aslında egolarım vardır ama kime nasıl davranacağıma göre bu değişir. İnsanlar bana iyi davranırsa ben onlara iki katı daha fazla iyi davranırım. Kendi ülkemde çok zor ve ağır bir kişilik olarak tanınırım. Ama bana iyi niyetli yaklaşıldığı zaman her türlü iş birliğine açığım.” diyor.

 

Dusco Tosic'ten eşi Jelena Karleusa'ya servet değerinde armağan!

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X