Kampanya için start verildi

Bursaspor Başkanı Mesut Mestan ve Kulüp Genel Müdürü Nihal Ferik, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve Büyükşehir Belediyesi Basın Daire Başkanı Ahmet Bayhan ile Vali Yakup Canbolat’ı ziyaret etti.

Kampanya için start verildi
HABERİ PAYLAŞ

Bursaspor’u bulunduağ ekonomik krizden çıkarmak için yönetimin yapmayı planladığı destek kampanyası için start verildi. Başkan Besut Mestan’ın geçtiğimiz günlerde kulübe destek amacıyla “Bursaspor’a Destek Kampanyası” yapmayı planladıklarını açıklamasının ardından dün resmi adımlar da atıldı. Başkan Mestan, Vali Yakup Canbolat’ı ziyaret etti. Tarihi Valilik binasında gerçekleştirilen ziyarette Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Büyükşehir Belediyesi Basın Daire Başkanı Ahmet Bayhan ile Bursaspor Kulübü Genel Müdürü Nihal Ferik de hazır bulundu.

SİNERJİ OLUŞACAK

Başkan Mesut Mestan, daha önce 24 Aralık’ta Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde bir Bursaspor Gecesi düzenleneceğini ifade etmişti. Mestan, kampanya kapsamında gerçekleştirilecek gecede yapılacak forma satışı yapılıp, işadamlarının telefonla kulübe destek olmaları için aranacağını ifade etmişti. Başkan Mestan, kampanyayla camiada güzel bir sinerji oluşacağına inandığını belirtti.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X