Kandıra Cezaevi’ne Sentetik Futbol Sahası

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Kandıra Cezaevi’nde sentetik halı saha yapımına devam ediliyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından…

Kandıra Cezaevi’ne Sentetik Futbol Sahası

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Kandıra Cezaevi’nde sentetik halı saha yapımına devam ediliyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Kandıra Cezaevi’ne yapılacak olan ve mahkûmların spor yapmasına imkân sağlayacak sentetik sentetik çim halı saha yapımı devam ediyor. Cezaevinden gelen talep doğrultusunda yapımı gerçekleştirilecek olan futbol sahası mahkûmların spor yapmasında imkân sağlayacak. Yapımı devam eden futbol sahası 40 metre uzunlukta 20 metre genişlikte olacak. Futbol sahası için kazı işlerinin devam ettiği alanda saha çevresine çit temel kalıbı ve demir işlerinin yapımına başlandı. 55 milimetre kalınlığında sentetik çim halı kullanılmak suretiyle futbol sahası oluşturulacak. Saha çevresine galvanizli çevre çiti ve saha üst kısmına top tutucu ağ örgü yapılacak. Saha çevresine ise yaklaşık 70 metre uzunluğunda üç basamak halinde beton tribün inşa edilecek.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X