Karacabey sempozyumunun sonuçları masaya yatırıldı

Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası ve Uludağ Üniversitesi Karacabey Meslek Yüksekokulu’nun birlikte düzenlediği Karacabey Sempozyumu’nun kapanış ve değerlendirme toplantısı yapıldı.

Karacabey sempozyumunun sonuçları masaya yatırıldı

AYHAN FİDAN

 

Toplantıda bir buçuk yıllık süre içinde 8 başlıkta düzenlenen çalıştayların ve Ekim ayında düzenlenen sempozyumun sonuçları ele alındı. Karacabey’in gelecek vizyonunu belirlenmesinde tespit edilen sorunlar ve çözüm önerileri görüşüldü.

Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve Sempozyum Düzenleme Kurulu Başkanı Naci Güncü, Karacabey Sempozyumu’nun amacına ulaşacağına inancının tam olduğunu söyledi. Uludağ Üniversitesi Karacabey Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Mustafa Tayar, Karacabey Harası içerisinde Uludağ Üniversitesi Bitkisel ve Hayvansal Üretim AR-GE Merkezi, Karacabey MYO’da Karacabey’e özgü domates tohumlarının korunması, Karacabey’in tüm üretim değerlerinin e-ticaret ile dünyaya açılması konularında hazırladıkları projeleri katılımcılar ile paylaştı.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X