Karaca’dan il tarım müdürüne ziyaret

Karacabey Kırmızı Et Üreticileri Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Karaca, Bursa İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ömer Çelik’in tayini çıkmasından sonra göreve getirilen Ömer Ceylan’ı makamında ziyaret ederek, bilgi alışverişinde bulundu.

Karaca’dan il tarım müdürüne ziyaret

AYHAN FİDAN

Ceylan’la bölge tarım ve hayvancılığının sorunları konusunda görüşen Nuri Karaca, Ömer Ceylan’ın il müdürlüğüne getirilmesinin Bursa ve bölge çiftçisi için büyük bir şans olduğunu belirtti. Karaca, ‘Bu görevlendirmeleri küresel iklim değişikliği ve komşu ülkelerle yaşanan krizler nedeni ile çok kötü günler yaşayan çiftçilerimiz için bir kurtuluş imkanı olarak görüyoruz’ dedi.

 

İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ömer Ceylan’ın göreve başlar başlamaz tarım ve hayvancılık ürünlerinin yurtiçi ve yurtdışında değer fiyatla pazarlanması için çalışmalar başlattığının bilgisini veren Karaca, ‘Çalışmaların son aşamaya geldiğinin belirtmesi de üreticileri ümitlendirdi’ şeklinde konuştu. 

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X