Karar verildi! Geri dönüyor

Kanal D’de yayınlanan Sadakatsiz dizisinde Derya karakterini canlandıran Özge Özder, kızı Luna’yı kucağına almasının ardından sete ara vermişti. Ünlü oyuncu sete döneceğini açıkladı.

Karar verildi! Geri dönüyor

Kanal D’de yayınlanan Sadakatsiz dizisinde Derya karakterini canlandıran Özge Özder, geçtiğimiz ay kızı Luna’yı kucağına almıştı.

Ünlü oyuncu sete dönüyor

Özge Özder, sete döneceğini açıkladı. Özge Özder, sosyal medya hesabından “”Beni merak etmişsiniz, çok haklısınız. Çünkü artık story atamıyorum. Anayım ben vaktim yok! Şaka bir yana gerçekten günler birbirine bağlanıyor. Her gün bir öncekinin aynısıymış gibi oluyor. Hep aynı şeyleri yapıyor gibi oluyor ama aslında her gün birbirinden daha güzel. Story atmak biraz lüks kaldı. Evdeyiz, Luniş çok iyi. Her şey çok yolunda. Ben artık sete başlıyorum. Aylar sonra ilk defa saçımı boyatacağım. Bu hafta itibarıyla çalışmaya başlıyorum. Sormuşsunuz, diyet yapmıyorum. Yine sormuşsunuz, hiçbir şey uygulamıyorum. Lohusalıkta öyle şeyler yapmıyoruz biliyorsunuz. Yüzüme de herhangi bir uygulama yaptırmıyorum. Korse kullanmaya hayır, henüz başlamadım. Herkes Luna’nın yüzünü merak ediyor. Yakında 40’ı çıkacak zaten. 40’ı bir çıksın, bakacağız bakalım. Karar verirsiniz. Kime benziyor?” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X