Kardelen’den 2 yeni şube

Bursa’nın yerel lezzeti kestane şekerini Kardelen ve Yaylacık markaları ile tüketicilere sunan İlka Şekerleme, iki yeni şube açtı. İlka Şekerleme Genel Müdürü Mümin Akgün, iç pazarda daha geniş kitlelere ulaşmak amacıyla şube sayılarını hızla artırma yolu

Kardelen’den 2 yeni şube

Dış pazarda Cardelion iç pazarda da Kardelen ve Yaylacık markaları ile tüketicilerin karşısına çıktıklarını hatırlatan Akgün, 19 ve 20’nci şubelerini İstanbul-İzmir Otoyolu’nun Gemlik bölümünde karşılıklı olarak hizmete açtıklarını ifade etti. Otoyolun sosyal tesis işletmeciliğini üstlenen Otoyol AŞ firması ile anlaştıklarını belirten Akgün, bu mağazalarda onlarca çeşit kestane şekerini satışa sunduklarını vurguladı. Akgün, ”Mağaza sayımızı her geçen gün artırıyoruz. Çeyrek asırlık bir firma olarak kestane şekeri üretiminde sağladığımız hijyenik ortam ve modern tesislerimizle takdir görüyoruz. Üretim tesislerimizde toplumun değişik kesimlerinden ağırladığımız konukların beğenisi, bizi onurlandırıp daha da teşvik ediyor” dedi.

SIRA FARKLI ŞEHİRLERDE

İlka Şekerleme Mağazalar Müdürü Settar Topuz da, daha geniş kitlelere ulaşmak amacıyla şubeleşme çalışmalarına devam ettiklerini dile getirdi. Topuz, ”Damaklarda eşsiz bir tat bırakan kestane şekerini daha çok insana ulaştırmak ve markamızı dünya çapında bir değere kavuşturmak için İstanbul-İzmir Otoyolu’nun diğer bölümlerinde de yeni şubeler açmayı sürdüreceğiz. Önümüzdeki süreçte otoyolun dışında farklı şehirlerde de Kardelen Şubeleri açılacak” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X