Karşıyaka Belediye Başkanından Küçük Eskişehir’e Ziyaret

İzmir Enternasyonal Fuarı’nda kurulan Küçük Eskişehir’i, İzmir halkının yanı sıra çeşitli belediye başkanları da ziyaret ederek örnek belediyecilik ça…

Karşıyaka Belediye Başkanından Küçük Eskişehir’e Ziyaret
HABERİ PAYLAŞ

İzmir Enternasyonal Fuarı’nda kurulan Küçük Eskişehir’i, İzmir halkının yanı sıra çeşitli belediye başkanları da ziyaret ederek örnek belediyecilik çalışmalarını inceleme fırsatı buluyorlar. Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, İzmir Enternasyonal Fuarı’nda büyük ilgi gören Eskişehir alanını ziyaret etti. Başkan Akpınar, Eskişehir’e daha önce Karşıyaka Belediyesi olarak teknik gezi düzenlediklerini belirterek, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen projeleri örnek almak istediklerini söyledi. Akpınar, Karşıyaka’da bir tema parkı kurmak için çalışmalar yaptıklarını ve Eskişehir Masal Şatosu’nun bir benzerini bu parkta inşa etmek istediklerini ifade etti. Karşıyaka Belediye Başkanı Akpınar, Eskişehir’i İzmir Fuarı’nda ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını da kaydederek, “Türkiye’nin örnek kentini ve örnek belediye başkanı Yılmaz Büyükerşen’i çok seviyoruz. Sayın Büyükerşen’in yerel yönetim anlayışını örnek alarak yaptığımız hizmetleri Karşıyakalılara yaşatıyoruz. Sayın Yılmaz Büyükerşen’in belediyecilik anlayışının gelecek kuşaklara taşıyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” dedi. ODA BAŞKANLARI DA ESKİŞEHİR ALANINI ZİYARET ETTİ İzmirlilerin yanı sıra Eskişehirli meslek odaları başkanları da İzmir Fuarı’nda kurulan Eskişehir alanını ziyaret etti. Eskişehir Esnaf ve Sanatkârlar Odalar Birliği Başkanı Ekrem Birsen ile Eskişehir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Suat Er, Eskişehir alanını gezerek İzmir’deki “Küçük Eskişehir”i çok beğendiklerini ifade ettiler. Ekrem Birsen, “Bugün güzel şehrimiz İzmir’de Eskişehir’i yaşadık. Eskişehir’i İzmir’de yerli ve yabancı konuklara tanıtmak çok güzel. Konukların burayı gördükten sonra Eskişehir’e koşarak gelmesini sağlayacak. Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanımız Yılmaz Büyükerşen’e ve ekibine çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu. Suat Er ise, “Şahsım olarak İzmir Fuarı’nda Eskişehir’in ismini görünce duygulandım. Başta Sayın Yılmaz Büyükerşen olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Eskişehir çok güzel temsil edilmiş” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X