Kastamonu Valisi Tosya’da Jandarma Komutanlığı Ve Esnafı Ziyaret Etti

Kastamonu’nun Tosya İlçesinde bir dizi ziyaretlerde bulunan Kastamonu Valisi Şehmus Günaydın ilçede bulunan kurumlardan bilgi aldı. İlçe Jandarma…

Kastamonu Valisi Tosya’da Jandarma Komutanlığı Ve Esnafı Ziyaret Etti

Kastamonu’nun Tosya İlçesinde bir dizi ziyaretlerde bulunan Kastamonu Valisi Şehmus Günaydın ilçede bulunan kurumlardan bilgi aldı. İlçe Jandarma Komutanlığı’nda Vali Günaydın ve beraberinde Kaymakam Yusuf Cıbır’ı İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Sefer Sezer karşıladı. Karşılamanın ardından İlçe Jandarma Komutanlığı’nda verilen brifingde kısa bilgi aldı aldı. Akabinde ilçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret eden Vali Şehmus Günaydın ve beraberindekiler teşkilattan kısa bilgi aldı. Brifingin ardından Tosya Sosyal Güvenlik kurumunu ziyaret eden vali burada yeni göreve başlayan Şehit ve Gazi yakını yeni memurlarla yakından ilğilendi. Vali Şehmus Günaydın son olarak Tosya Bıçakçılar esnafını ziyaret edip sorunlarını dinledikten sonra cadde üzerinde bir süre vatandaşlarla sohbet etti. Vali Şehmus Günaydın ve beraberindekiler, incelemelerin ardından ilçeden ayrıldı.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X