<

Kaynak Holding’e polis baskını

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Kaynak Holding’in Üskadar’deki merkez binası ve Bağcılar’daki adresine baskın yaptı.

Kaynak Holding’e polis baskını
HABERİ PAYLAŞ

Mali Şube ekipleri dün saat 14.30’da Kaynak Holding’in Bağcılar’daki merkezine geldi. Arama kararı olduğu gerekçesi ile içeri girmek istedi. Holdingin avukatları ile polis arasında diyaloglar yaşandı. 

Kaynak Holding, Twitter’dan baskını duyururken, mesajda şu ifadelere yer verildi: 

“Kaynak Holding Ter-Er İş Merkezi’ne bugün (dün) saat 14.30’da polis ekipleri giriş yapmıştır. Ellerindeki mahkeme kararı avukatlarımız tarafından incelenmektedir” denildi. Kaynak Holding, bağlı bulunan çok sayıda şirket aracılığı ile eğitimden, teknolojiye, lojistikten perakendeye bir çok sektörde faaliyet gösteriyor. Holding’in kontrol gücüne sahip olduğu Sürat Basım Yayın ile Forum İnşaat’ın elinde bulunan Bank Asya’nın imtiyatlı hisselerinde temettü dışındaki ortaklık hakları Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun (BDDK) mart ayındaki kararıyla Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’na (TMSF) geçmişti.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X