Kaynaşlı’da MOBESE Çalışması Başladı

Kaynaşlı’da ilçede 16 ayrı noktaya döşenecek MOBESE hattı çalışmaları başladı. 500 bin lira maliyeti olan proje için ilçede kazı çalışmalarına başland…

Kaynaşlı’da MOBESE Çalışması Başladı

Kaynaşlı’da ilçede 16 ayrı noktaya döşenecek MOBESE hattı çalışmaları başladı. 500 bin lira maliyeti olan proje için ilçede kazı çalışmalarına başlandı. Kaynaşlı’da Belediye Başkanı Erol Bayraktar’ın projelerinden biri olan MOBESE ağı hayata geçiriliyor. Belediye Başkanı Erol Bayraktar, güvenlik açısından ilçenin dört bir yanının MOBESE kameraları ile donatılacağını belirterek “Belediye olarak Karaçalı’da eski tomruk atölyesinin olduğu mevkii istimlak ettik. Emniyet Müdürlüğüne tahsis ettik. Şu anda da emniyet müdürlüğü binası yapımı onaylandı. Önümüzdeki günlerde başlanacak. Proje aşamasında, proje ihalesi yapıldı. MOBESE’lerle ilgili olarak ise maliyeti 500 bin liranın üzerinde onaylandı ve alanda çalışmalarda başladı. Bu proje ile tüm Kaynaşlı MOBESE ağı ile döşenmiş olacak” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X