Keles’ten dünyaya açılacaklar

Haluk Bilginer, başrolünü Ali Atay’ya paylaştığı yeni filmi ‘Nuh Ağacı’nın çekimlerine Keles’te başladı. Film, Cannes başta olmak üzere bir çok uluslararası festivalde Türkiye’yi temsil edecek.

Keles’ten dünyaya açılacaklar
HABERİ PAYLAŞ

ÜNAL ÖZBAY

MASUM’UN ARDINDAN YENİDEN BİR ARADALAR

Birlikte rol aldıkları ‘Masum’ adlı dizinin final yapmasının ardından bu kez yeni filmleri ‘Nuh Ağacı’ için bir araya gelen Haluk Bilginer ve Ali Atay, Keles’in Harmanalanı Köyü’nde çekimlere başladı. Yönetmenliğini Cenk Ertürk’ün yaptığı film, ölümcül bir hasta olan babasının son dileğini yerine getirmek için yola çıkan, babasını hep kötü ve bencil bir adam olmakla suçlayan Ömer’in hikâyesini anlatıyor.

FİLM ULUSLARARASI FESTİVALLERDE YARIŞACAK

Nuh Ağacı projesiyle Cannes Film Festivali kapsamında Cinefondation Rezidans Programına dünyadan seçilen 6 yönetmenden biri olan Cenk Ertürk, filmiyle uluslararası arenada büyük yankı uyandırmak istiyor. Çekimleri devam eden Nuh Ağacı, bitmesinin ardından Keles’ten dünyaya açılacak. Çekim aralarında ilçe halkıyla bir araya gelip sohbet eden Haluk Bilginer, Keleslilerin sevgisini kazandı.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X