Kestelli şoförlere yaka tanıtım kartı

BESOB ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nce düzenlenen ‘Yaşam boyu eğitim’ programı kapsamında Kestel Şoförler ve Otomobilciler Odası üyelerine yönelik başlatılan ‘Şoför yaka tanıtım kartı kursu’ tamamlandı.

Kestelli şoförlere yaka tanıtım kartı

OSMAN GÜNEŞ

 

‘Şoför tanıtım yaka kartı’ 20-24 Nisan günlerinde 25 saatlik kurs ile ilk yardım, psikoloji, sürüş teknikleri, toplumsal ilişkiler ve iletişim konuları çerçevesinde yapılan eğitimi tamamlayan 91 ticari araç kullanıcısı, ‘Şoför tanıtım yaka kartı’  ve katılım belgesi almayı hak kazandı. 

KARTI OLMAYANA CEZA

Oda Başkanı Meysun Ayva, Kestel-Doğu Garajı arasında yolcu taşıyan üyelerimizin, bu kursla birlikte hizmet kalitesini de artırmış olduk. Artık her araba kullanan, minibüs direksiyonuna geçemeyecektir. Hizmet kalitesini günden güne artıran bir hizmet anlayışı sunacağız. Tanıtım kartı olmayan hiçbir şoför araç kullanamayacak. Araç kullanmaya teşebbüs edene de para cezasını yol kontrollerinde zabıta kesecektir. Araçlarımızın modelleri yenilenmekte ve araçlarımıza uydu takibi ve kamera koydurmaya devam etmekteyiz. Amacımız Kestel halkına ve Bursalılara daha iyi ve kaliteli hizmet vermektir” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X