Kibariye’nin düğün fotoğrafına yaptığı yorumla pes dedirtti

Şarkıcı Hatice, meslektaşı Kibariye’nin kızının düğün fotoğrafına yaptığı yorumla sosyal medyayı salladı.

Kibariye’nin düğün fotoğrafına yaptığı yorumla pes dedirtti
HABERİ PAYLAŞ

Ünlü şarkıcı Kibariye’nin kızı Birgül Küçükbalçık 2015 yılında karakolluk olduğu Bülent Burak ile Ataköy’de bulunan bir mekanda evlendi. Çiftin nikah şahidi Sedat Peker olurken, Kibariye Peker’e şarkı da söyledi.

Düğün fotoğraflarının kısa sürede sosyal medyada yayılmasının ardından en ilginç yorum şarkıcı Hatice’den geldi.

“KİBARİYE KOCASINI EVLENDİRİYOR SANDIM”

Düğünde çekilen aile fotoğrafını gören Hatice, “Damat geride kalınca babasını kocası sandım ne yalan söyleyeyim Kiboş kocasını elleriyle evlendiriyor diye gözlerim kocaman oldu. Ah çocuk geçsene eşinin yanına” yorumunu yaptı.

14 YAŞINDA CİNSEL İLİŞKİYE GİREREK KARAKOLLUK OLDULAR

Kibariye’nin kızı Birgül Küçükbalçık sosyal medya üzerinden tanıştığı Burak isimli genç ile 14 yaşında cinsel ilişkiye girmişti. Yaşanan bu olayı duyan aile çılgına dönerek kolluk kuvvetlerine başvurmuş olay sonrası Küçükbalçık ve Uçar aileleri karakolluk olmuştu. Hatta o dönem Birgül Küçükbalçık, reşit olmadığı için devreye Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı da girmişti. Birgül, 18 yaşına basıp reşit olduktan sonra, iki aile buluşup uzlaştı ve gençler evlilik yolunda ilk adımı atarak 2018 senesinin ekim ayında nişan yüzüklerini taktı.


Ali Küçükbalçık ve Birgül Küçükbalçık
 

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X