Kılıçdaroğlu’ndan Alaattin Çakıcı açıklaması

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Alaattin Çakıcı’nın tehdit mektubuna ilişkin, ”Kararımızın arkasında duracağız. Gidip de bir mafya babasına sahip çıkılıyorsa, burada bir demokrasi sorunu vardır” dedi.

Kılıçdaroğlu’ndan Alaattin Çakıcı açıklaması

Alaattin Çakıcı’nın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik tehdit mektubu hem siyasetin hem de yargının gündeminde.

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, savcılığın gerekli soruşturmayı başlattığı yönünde bilgi edindiğini açıkladı. Çakıcı’nın mektubunun ardından CHP ile MHP arasında başlayan tartışma da sürüyor.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, örgüt liderliğinden hüküm giyip tahliye olan Alaattin Çakıcı’nın kendisine yönelik tehdit mektubuna bir kez daha tepki gösterdi.

Kılıçdaroğlu, Çakıcı için “Dava arkadaşımdır” diyen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye de eleştiriler yöneltti. Kılıçdaroğlu, ”Gidip de bir mafya babasına sahip çıkılıyorsa, burada bir demokrasi sorunu vardır” dedi.

NTV

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X