Kirazlı`ya hizmet yağdı

Osmangazi Belediyesi tarafından Kirazlı Mahallesi`ne kazandırılan meydan, hizmet binası, otopark, pazar alanı ve etkinlik salonu düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Kirazlı`ya hizmet yağdı
HABERİ PAYLAŞ

Açılış töreninde konuşan Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar,mahalle sakinlerinin isteklerine kulak vererek Kirazlı Mahallesi’nin beş önemli ihtiyacına cevap verdiklerini ifade ederek, “Bir yıl önce temelini attığımız çoklu hizmet projemizi kısa sürede tamamlayarak hizmete açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İnşallah yeni ve modern pazar alanımız ile hemşehrilerimize sağlıklı ve kullanışlı bir alanda pazar imkanı sunarken otopark ile de trafiği rahatlatacağız. Meydanımızda yer alan hizmet binamız ile de mahallemize kaliteli ve yerinde hizmet üreteceğimiz bir alan kazandırdık. Yine, meydanımızda yer alan etkinlik salonu ile mahallemizin düğün ve diğer organizasyonları yapabilmeleri için gerekli olan mekan konusundaki ihtiyacını da karşıladık. Bu çoklu projemiz için 510 bin TL kaynak kulandık. Mahallemize hayırlı olsun” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X