Kız arkadaşını satılığa çıkardı

Çin’de bir öğrenci iPhone 6 alabilmek için, kız arkadaşını satılığa çıkardı

Kız arkadaşını satılığa çıkardı
HABERİ PAYLAŞ
 Teknoloji çılgınlığı dünyada bir salgın gibi yayılırken, Çin’de bir öğrencinin iPhone 6 alabilmek için, kız arkadaşını nakit ödeme yapabilecek birisiyle paylaşabileceğini duyurması şok etkisi yarattı.
Yerel kaynaklara göre; Songijang Üniversitesi öğrencisi okulun önünde pankart açtı.
 
Yanlış anlaşılmaması içinde kurallarını pankarta yazarak sıraladı:

 

Birlikte yemek yemek, ders çalışmak, video oyunu oynamak, sınıfta birlikte oturmak ve dışarı çıkmak. Öğrenci, pankarta ‘Okul harçlığını çıkarmak için kız arkadaş paylaşılır’ yazdı.Bu teklifle ilgilenenlerin telefonundaki mobil internet üzerinden kendisine bağlanarak kız arkadaşının fotoğraflarını gönderebileceğini söyleyen genç, kız arkadaşı için saat başına 10 yuan ya da aylık 500 yuan’a istedi. Kız arkadaşının boyunu kilosunu, özgeçmişini ve fotoğraflarını sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan öğrencinin teklifiyle ilgilenen henüz çıkmadı.
 
Teknoloji çılgınlığı o boyutlara varmış boyutta ki bu olay Çin’de yaşanan ilk olay değil. Çöpçatan siteleri üzerinden iPhone alabilmek için kız arkadaşını satmaya çalışanlar bir gerçek. Birkaç yıl önce de Çin’de bir kişi iPhone ve i Pad alabilmek için böbreğini sattığı biliniyor.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X