Kızı Hira’yı bagaja bindiren Demet’ten ilginç savunma

Kızı Hira’yı cipinin bagajına bindiren Demet Akalın, gazetecileri görünce “Aman bu fotoğrafı vermeyin. Şimdi uğraşamam, iki adım gideceğiz zaten” diyerek kendisini savundu.

Kızı Hira’yı bagaja bindiren Demet’ten ilginç savunma
HABERİ PAYLAŞ

Demet Akalın, önceki gün kızı Hira ile Gölköy’de oyuncak ve deniz eşyaları satan bir mağazada görüntülendi.

Mağaza çıkışı kızını bagaja bindiren Akalın, “Aman bu fotoğrafı vermeyin! Sonra neler yazıyorlar… Şimdi uğraşamam” dedi.

“ŞİMDİ UĞRAŞAMAM”

Kızına deniz yatağı ve oyuncak alacağını söyleyen ünlü şarkıcı, mağazada yaklaşık yarım saat kaldı. Daha sonra kızı ve bakıcısıyla arabasının yanına giden Akalın, Hira’nın ön koltuğa binme isteğini geri çevirdi. Kızını, tüm ısrarına rağmen ön koltuğa oturtmayan ünlü şarkıcı, ilginç bir hamle yaparak Hira’yı bagaja bindirdi. Eşyalarla birlikte kızını bagaja yerleştiren Akalın, gazetecilere “Aman bu fotoğrafı vermeyin! Sonra neler yazıyorlar… Şimdi uğraşamam, iki adım gideceğiz zaten” dedi.

“BEN BİR ÇOCUKLA BAŞA ÇIKAMIYORUM”

Çocuklarla uğraşmanın zor olduğunu söyleyen ünlü şarkıcı, “Bana bir çocuk daha yap diyorlar, ben biriyle bile uğraşamıyorum” diye konuştu.

kizini-arabasinin-bagajina-bindiren-demet-akalin-11056925_3165_m.jpg

kizini-arabasinin-bagajina-bindiren-demet-akalin-11056925_1852_m.jpg

kizini-arabasinin-bagajina-bindiren-demet-akalin-11056925_3411_m.jpg

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X