Kızılay Bayram Öncesi Bin Çocuğu Sevindirdi

Kızılay Erzurum Şube Başkanlığı Kurban bayramı öncesi Erzurum’da bin çocuğu giydirdi. İstanbul’da özel bir firma aracılığıyla Erzurum’a gönderilen…

Kızılay Bayram Öncesi Bin Çocuğu Sevindirdi
HABERİ PAYLAŞ

Kızılay Erzurum Şube Başkanlığı Kurban bayramı öncesi Erzurum’da bin çocuğu giydirdi. İstanbul’da özel bir firma aracılığıyla Erzurum’a gönderilen yardım ile bin çocuk tepeden tırnağa giydirildi. Kızılay Erzurum Şube Başkanı Hüseyin Bozhalil, mahalle muhtarları aracılığıyla tespit edilen bin çocuğun bayram öncesi giydirildiğini açıkladı. Başkan Bozhalil, İstanbul’dan özel bir firma aracılığıyla AK Parti Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu’nun destekleriyle bin çocuğa giysi gönderildiğini belirterek, “Sayın milletvekilimize teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bin çocuğumuz bedenine göre tek tek giydirildi. Kurban bayramı öncesi çocuklarımızı giydiren ve bu yardıma katkı sağlayan herkese teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X