‘Kızım doğduğundan beri şarap içiyor’

Hollywood yıldızı Mila Kunis, katıldığı bir televizyon programında, 3 yaşında olan kızının inançları gereği doğduğumdan beri her Shabbat’ta bir yudum şarap içtiğini söyledi.

‘Kızım doğduğundan beri şarap içiyor’
HABERİ PAYLAŞ

70’ler Şov ve Ayı Teddy filmlerinin yıldızı Mila Kunis, 3 yaşındaki kızı Wyatt Isabelle ‘e doğduğundan beri her Shabbat’ta şarap içirdiğini söyledi.Yahudilerin Shabbat olarak bilinen kutsal günü, cuma güneş doğarken başlayıp, cumartesi gecesine kadar sürüyor

.Kendisi gibi oyuncu olan Ashton Kutcher ile evli olan Kunis, katıldığı bir TV programında ‘Shabbat gününü evimizde kutluyoruz.

Shabbat’ta bir yudum şarap alıyorsun. Kızım doğduğundan beri ona bir yudum şarap veriyorum. Cuma sabahları kızım uyanınca ‘Şarap alabilir miyim?’ diye soruyor’ dedi.1983 Ukrayna doğumlu olan Kunis, Yahudi bir aileden geliyor.

Kunis Sovyetler Birliği’nde yaşadığı baskı problemleri nedeniyle Amerika’ya göç eden eden bir ailenin kızı.Kunis, ilesi için “Dini baskılar olmasına rağmen ‘Beni olabildiğince yahudi olarak yetiştirdiler’ diyor.

Kunis ve Kutcher çiftinin Dimitri Portwood isimli 10 aylık bir oğulları da var.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X