Komiser Ömer’e bakan desteği

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, ‘Kara Para Aşk’ın Komiser Ömer’i Engin Akyürek’e rol arkadaşı Tuba Büyüküstün aracılığıyla mesaj göndererek, ‘Mali Suçları Araştırma Kurulu olarak kendisine destek vermeye hazırız’ diye espri yaptı.

Komiser Ömer’e bakan desteği

Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği’nin ‘Medya Oscar Ödülleri’ sahiplerini buldu. Ödül vermek için törene katılan Maliye Bakanı Mehmet Şimşek esprileriyle törene damga vurdu. 

Şimşek, ‘yılın televizyon dizisi’ seçilen ‘Kara Para Aşk’taki performansıyla ‘yılın kadın oyuncusu’ seçilen Tuba Büyüküstün’e ödülünü verirken aynı dizide Komiser Ömer’i oynayan Engin Akyürek’e de mesaj gönderdi. Bakan Şimşek, ‘Komiser Ömer, gerçekten kara parayla mücadele etmek istiyorsa, MASAK (Mali Suçları Araştırma Kurulu) olarak her türlü desteği vereceğimize söz veriyorum’ dedi.

BİZİ DAVET ETMEYİN GÜLMEZLER

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in esprileri ‘Yılın Show Programı’ seçilen ‘Güldür Güldür’ün ödülünü almak için sahneye çıkan Ali Sunal’la devam etti.

Sunal’a programlarını hiç izlemediğini itiraf eden Bakan Şimşek, ‘Buraya gelmeden önce bakanlık personeli üzerinde araştırma yaptım. Programınıza çok ünlüleri davet ediyormuşsunuz. Bizi hiç davet etmediler. Herhalde biz o kadar ünlü olmadık. İşin espri tarafı, bizi davet etmeyin. Sahnede Maliye Bakanı’nı gördükleri için belki gülmezler’ diyerek kahkaha rüzgarları estirdi. 

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X