Koronavirüsle nedeniyle satışlar patlayınca üretim de yüzde 600 arttı

Koronavirüs salgını nedeni ile üretimi yüzde 600’ler civarında artan kolonyada talebi karşılamak adına Düzce’de bulunan fabrika 24 saat üretim yapıyor.

Koronavirüsle nedeniyle satışlar patlayınca üretim de yüzde 600 arttı
HABERİ PAYLAŞ

Koronavirüs salgınının ardından vatandaşların kolonya tüketimi arttı. Salgının ilk dönemlerinde oldukça rağbet gören ve bir dönem yok satan kolonyaya duyulan talep, salgında vaka sayılarının artması sonrasında yeniden yükseldi.

Düzce'deki fabrika kolonya talebini karşılamak için 24 saat üretim yapıyor

ÜRETİM HIZI YÜZDE 600 ARTTI

Sürecin ardından Düzce’de bulunan kolonya fabrikası ise talebi karşılayabilmek için üretimini arttırdı. Gece gündüz üretime başlayan firma, Türkiye’nin dört bir yanına milyonlarca şişe kolonya göndererek, üretim hızını yüzde 600’lere kadar çıkarttı.

Düzce'deki fabrika kolonya talebini karşılamak için 24 saat üretim yapıyor

“VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ”

Salgın sonrasında 24 saat çalışmaya başladıklarını işçi sayısını 2 katına çıkarttıklarını belirten fabrika müdürü Nurettin Yılmaz, “Kolonya satışları aynı hızla devam ediyor. Zaten 24 saat çalışıyoruz. İşçi sayımızı 2 katına çıkarttık. Üretimimize hızlı bir şekilde devam ediyoruz. Koronavirüs salgınının önceki üretimimize göre yüzde 400-500-600’lere yakın artışımız var. Ülkenin kolonya ihtiyacını karşılamak için var gücümüz ile çalışıyoruz” dedi.

İHA

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X