KOSGEB Karacabey’de

Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) ile Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) arasında gerçekleştirilen işbirliği sonucu, ilçede KTSO bünyesinde KOSGEB temsilciliği açıldı.

KOSGEB Karacabey’de
HABERİ PAYLAŞ
AYDIN FİDAN
 
KTSO üyelerinin KOSGEB destekleri hakkında bilgi düzeylerini arttırmak ve olası sorulara yanıt bulabilmelerini amaçlayan KOSGEB temsilciliğinin açılışına Valisi Münir Karaloğlu, Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Karacabey Kaymakamı Ahmet Yurtseven, KOSGEB Bölge Müdürü Ahmet Akdağ, KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Naci Güncü ile KTSO Yönetim Kurulu ve Meclis üyeleri katıldı.

KARACABEY’E GÜVENİYORUZ…

Yeni Türkiye’de hizmetin artık işadamının, sanayicinin ayağına gittiğini ifade eden Vali Münir Karaloğlu, “KOSGEB sadece temsilcilik açmayacak, temsilci sadece ofiste oturmayacak, il müdürü ofisinde oturup sizi beklemeyecek. Çıkacak ve buralara gelemeyenlere imkanları anlatacak. Devletin şöyle şöyle imkanları var ve gel bunlardan istifade et diyecek. Fuar imkanı varsa ona götürecek. Yeni işyeri açma, yeni müteşebbis bulma konusunda imkanları varsa onları anlatacak. Bu ofisin amacı hizmeti ayağa getirmektir. Karacabey’in sanayisine güveniyoruz” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X