KTSO ve KTB kış öncesi öğrencileri unutmadı

Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) ile Karacabey Ticaret Borsası`nın (KTB) her yıl gerçekleştirilen eğitim yardımları bu yıl da ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştı.

KTSO ve KTB kış öncesi öğrencileri unutmadı
AYDIN FİDAN
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) desteği ile gerçekleştirilen eğitim yardımı kapsamında alınan kışlık botlar, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinasyonunda ilçe merkez ve köylerindeki okullarda tespit edilen ihtiyaç sahibi öğrenciler teslim edildi.
 
KTSO ve KTB yetkilileri tarafından yapılan açıklamada “Oda ve Borsa olarak eğitim yardımları çerçevesinde Karacabey merkezinde ve köylerimizde bulunan ilkokul, ortaokul ve liselerde öğrenim gören ihtiyaç sahibi öğrencilerimize teslim etmek üzere 2 bin 600 adet bot alımı gerçekleştirdik. Okullardan alınan listelere göre de bu botları ihtiyaç sahibi öğrencilerimize teslimini tamamladık. Öğrencilerimize bir nebze de olsa destek olmaktan kıvanç duyuyoruz” denildi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X