Kültür Okulları’nın 7 örnek projesi EGK’da

Özel Bursa Kültür Okulları öğretmenleri ve yöneticileri, birbirinden faklı konularda olan 7 özgün projeyle, Boğaziçi, ODTÜ ve MEF üniversitelerinin birlikte düzenlediği “Eğitimde Gelecek Konferansı”nda Bursa’yı temsil etti.

Kültür Okulları’nın 7 örnek projesi EGK’da

Türkiye’nin en iyi eğitim kurumlarının öğretmenleri, akademisyenleri, yöneticileri ve eğitime gönül verenler, 11-12 Kasım tarihleri arasında MEF Üniversitesi’nin Maslak Kampüsü’nde düzenlenen Eğitimde Gelecek Konferansı’nda bir araya geldi. Özel Bursa Kültür Okulları öğretmen ve yöneticileri de, Türkiye’nin eğitim alanındaki “en”lerinin boy gösterdiği ve “Dijital Çağda Eğitim”, “Daha Eşit ve daha Adil Bir Eğirim”, “Farklılıkları Ne Olursa Olsun Her Çocuğun Öğrenebildiği Okullar”, “Yaratıcılık ve Girişimcilik Örnekleri”, “Okulun ve Öğretmenliğin Geleceği” ve “Bilgi Çağında Öğretmen Eğitimi” başlıklı sunumların yapıldığı konferansta, farklı alanlardaki özgün 7 projesiyle yerini aldı. 200 konuşmacı ve bin 600 katılımcının hazır bulunduğu konferansta Özel Bursa Kültür Okulları tarafından görücüye çıkarılan “App Invertor ile Mobil Uygulama Geliştirme, Dünya Mirasları Kültür’de Canlanıyor, Elektrik Konusunda Sanal Fizik Uygulamasının Üstün Yetenekli Öğrencilerde Başarı ve Tutumuna Etkisi, Haklarım ile Çocuğum, Kültür Elçileri, Medya Diliyle Tarih Anlatımı” ve “Elementlerin Dansı” projeleri, birçok eğitimcinin beğenisini topladı.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X