Kumla’da otobüsler yenilendi

Kumla’da eski oldukları için sürekli şikayet konusu olan özel halk otobüsleri yenilendi. S.S.94 Nolu Küçük Kumla Sahil Boyu Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi ve BURULAŞ işbirliği ile Kumla’ya 4 yeni otobüs hizmete girdi.

Kumla’da otobüsler yenilendi

CEMAL KIRGIZ

S.S.94 Nolu Küçük Kumla Sahil Boyu Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi Başkanı Mustafa Ünal, ‘4 yeni otobüsümüz hizmete girdi. Sayısı az gibi görünebilir ama, bu Kumla için rahatlamanın bir başlangıcıdır. Bu başlangıç sonrasında hizmetler artarak devam edecektir. Kumla artık daha konforlu bir ulaşıma kavuşacaktır’ dedi

Kumla için bu yılın atılım yılı olduğunu ifade eden BURULAŞ Genel Müdürü Levent Fidansoy da, ‘Doğal gazın ardından yollar büyük ölçüde tamamlandı. Eksikler ise bir dahaki yaza kadar tamamlanacak. Bunlarla birlikte Kumla Yolcu Taşıma Kooperatifimiz araçlarını yeniledi. Bundan sonra Gemlik-Kumla arası yolculuk daha konforlu bir şekilde sağlanacak. Kumla’nın daha da gelişeceğine inanıyorum’ diye konuştu.

Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz ise, ‘Hizmete giren bu otobüslerle Gemlik-Kumla arası ulaşım rahatlayacak. İnsanlarımız sıkışık olmadan konforlu bir şekilde yolculuk yapabilecekle’ ifadelerine yer verdi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X