Kupada hakemler açıklandı… İşte Bursaspor maçına atanan isim…

Ziraat Türkiye Kupası 4. tur maçlarını yönetecek hakemler açıklandı… 24 Kasım Salı günü saat 19.00’da Bursa’da oynanacak Bursaspor-Karatay Termal 1922 Konyaspor maçını İstanbul bölgesi hakemi Yakup Özhan yönetecek…

Kupada hakemler açıklandı… İşte Bursaspor maçına atanan isim…

Ziraat Türkiye Kupası 4. tur maçlarını yönetecek hakemler açıklandı…

24 Kasım Salı günü saat 19.00’da Bursa’da oynanacak Bursaspor-Karatay Termal 1922 Konyaspor maçını İstanbul bölgesi hakemi Yakup Özhan yönetecek…

Özhan’ın yardımcıları Vedat Demir ve Sedat Etik…

Mücadelenin 4. hakemi ise Can Cengiz…

Daha çok AVAR hakemi olarak dikkat çeken Yakup Özhan, geçen sezon oynanan Adana Demirspor-Bursaspor play-off müsabakasında yine AVAR’da görev yapmıştı…

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 4. tur maçlarında görev alacak hakemler şöyle:

24 Kasım Salı:

Gençlerbirliği-Kırşehir Belediyespor: Murat Erdoğan

Ankaraspor-Muğlaspor: Oğuzhan Çakır

Beypiliç Boluspor-Kahramanmaraşspor: Şevket Teker

Giresunspor-Niğde Anadolu FK: Oğuzhan Aksu

Yukatel Denizlispor-Turgutluspor: Kadir Sağlam

Fatih Karagümrük-Esenler Erokspor: Çağdaş Altay

Adanaspor-Sakaryaspor: Erhan Kutlu

Bursaspor-Karatay Termal 1922 Konyaspor: Yakup Özhan

Fenerbahçe-Sivas Belediyespor: Sarper Barış Saka

25 Kasım Çarşamba: 

Royal Hastanesi Bandırmaspor-Darıca Gençlerbirliği: Ahmet Turan Timuroğlu

Tuzlaspor-Sultanbeyli Belediyespor: Oğuzhan Uğurlu

Ankara Keçiörengücü-Kocaelispor: Bayram Başkan

Yeni Malatyaspor-Etimesgut Belediyespor: Onur Özütoprak

İstanbulspor-Tarsus İdmanyurdu: Davut Dakul Çelik

Altınordu-Çorum FK: Alper Akarsu

Eskişehirspor-GMG Kastamonuspor: Ömer Faruk Turtay

Atakaş Hatayspor-Karacabey Belediyespor: Kutluhan Bilgiç

Gaziantep FK-Serik Belediyespor: Mustafa Kürşad Filiz

Adana Demirspor-Afjet Afyonspor: Alpaslan Şen

Fraport TAV Antalyaspor-Pendikspor: Direnç Tonusluoğlu

Çaykur Rizespor-Uşakspor: Emre Malok

26 Kasım Perşembe:

Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Ankara Demirspor: Bülent Birincioğlu

Kasımpaşa-Anagold 24Erzincanspor: Hakan Ceylan

Hes Kablo Kayserispor-Hekimoğlu Trabzon: Yiğit Arslan

İttifak Holding Konyaspor-Manisa FK: Ramazan Keleş

Göztepe-Kırklarelispor: Alper Çetin

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X