Limak’tan pembe fatura!

Limak Enerji, geçen yıl başlattığı Pembe Fatura uygulamasını bu yıl da sürdürüyor.

Limak’tan pembe fatura!
HABERİ PAYLAŞ

Ekim ayının Meme Kanseri Farkındalık Ayı olması nedeniyle gerçekleştirilen proje kapsamında Limak Enerji’nin hizmet verdiği 3 milyon müşteriye, erken tanının önemine dikkat çeken ‘O sizi bulmadan, siz onu bulun! Elle muayene ve mamografi hayat kurtarır’ mesajlı pembe fatura ulaştırıldı.

Projenin önemine değinen Limak Enerji Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, “Sosyal Faturalar projemizle bugüne kadar sağlık, çevre ve eğitim gibi alanlarda pek çok bilgilendirici mesajı müşterilerimize ulaştırdık. Ekim ayının ‘meme kanseri farkındalık ayı’ olması nedeniyle geçtiğimiz yıl başlattığımız Pembe Fatura uygulamamızı bu yıl da devam ettiriyoruz.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da meme kanserinde erken teşhiste kritik öneme sahip olan kendi kendine muayeneyi anlatarak, çalışanlarımızı bilgilendirme çalışmaları yürütüyoruz. Web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımız gibi dijital mecralarda logomuzu pembe renkte tasarlayarak, tüm platformlarda meme kanserine dikkat çekeceğiz” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X