LÖSEV ‘İyilikler Çarşısı İstanbul’da başlıyor

LÖSEV, “İyilikler Zinciri”nin ilk halkasını İstanbul’da başlatıyor. 2020 yılında 10 ilde düzenlenecek İyilikler Çarşısı, LÖSEV Ailelerinin tüm ihtiyaçlarına cevap vermeye hazırlanıyor.

LÖSEV ‘İyilikler Çarşısı İstanbul’da başlıyor
HABERİ PAYLAŞ

LÖSEV 2020 yılını “yardımlar yılı” ilan etti. Lösemili çocuk ve yetişkin kanser hastalarından oluşan 40bini aşkın aileye ulaşmayı hedefleyen LÖSEV, İyilikler Zinciri proje başlangıcını İstanbul’da yapıyor. Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde iki gün sürecek etkinlik ile 500 aileye ulaşacak LÖSEV, İyilikler Çarşısı etkinliğinde kanser ile savaşan ailelerinin yüzünü güldürüyor.

LÖSEV Aileleri İyilikler Çarşısı’nda gıdadan beyaz eşyaya, kırtasiyeden ev temizliğine, kırmızı et ve ev tekstilinin de içinde bulunduğu ürünleri dilediği gibi seçiyor. Aileler ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra etkinlikler, sürpriz hediyeler ve eğitimler ile motive olacak. Çocuklara yönelik animasyon şovları, çocuk oyun alanlarından teknoloji deneyimleme alanları da İyilikler Çarşısı’nda hazır olacak. Bir yandan alışveriş yaparken diğer yandan da iyi zaman geçirecek aileler gün boyunca İyilikler Çarşısı’nda yapılan özel çekilişlerle tatil, beyaz eşya, teknolojik ürünler gibi alanlarda da şansını deneyecek.

LÖSEV’İN GÖNÜLLÜ ORDUSU GÖREVE HAZIR

Birçok konuda LÖSEV’ in yanında olan gönüllüler, İyilikler Çarşısı’nda da lösemi ve kanser ile mücadele eden aileler için etkinlikte görev alacak. Animatör gönüllülerinden kurum gönüllülerine 400 gönüllü etkinlikte destek verecek.

KURUMLARA ÇAĞRI

Öte yandan LÖSEV tüm kamu ve özel sektör kurumları ile hayırseverleri göreve çağırdı. İlanlar ve sosyal medya aracılığı ile yapılan çağrıda; “İğneden ipliğe, temel gıdadan giyeceğe, beyaz eşyadan oyuncağa kadar tüm ürünlerin yer aldığı LÖSEV İyilikler Çarşısı 18 Ocak Cumartesi Günü açılıyor. Yalnızca lösemili çocuklar ve kanser hastalarımızın LÖSEV PARASI ile alışveriş yapabileceği bu çarşıya ürünleri ile katkıda bulunacak tüm firma- kuruluş ve resmi kurumları lösemili çocuklarımız için sosyal sorumluluğa davet ediyoruz” denildi.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X