Mafyanın kadın polisten acı intikamı

Brezilya’da bir mafya örgütü, kendilerini hapse gönderen kadın polisten çıplak fotoğraflarıyla korkunç bir intikam aldı.

Mafyanın kadın polisten acı intikamı

Julia Liers adlı kadın polis  Brezilya’da askeri polis biriminin başarılı  komiserlerinden biri…  Genç kadın işinde başarılı olduğu kadar güzelliğiyle de özellikle suç dünyasının dikkatini çeken bir isim. Liers geçtiğimiz aylarda düzenlediği bir operasyonda Brezilya’nın en azılı mafya liderlerinden birini tutuklayarak büyük bir başarıya imza attı.

Ancak Liers’ın hayatı bu tutuklamadan sonra kabusa döndü. Mafya’nın yoğun baskısını üstünde hisseden Liers, tehditler alıyordu. Aynı zamanda kendi çıplak fotoğraflarından oluşan özel bir albümü de cep telefonunun sanal hafızasında saklayan Liers, başının buradan belaya gireceğinden habersizdi.

Mafya üyeleri Liers’in hesaplarına düzenledikleri sanal saldırıda bu fotoğrafları ele geçirip sosyal medyadan yayınladılar.

Çırılçıplak fotoğrafları sosyal medyada bir anda yayılan Liers, bu saldırıyı düzenleyen Hacker’ı da ele geçirdi ve mafya lideriyle birlikte hapis yatmaya yolladı. 

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X