<

Mahalli İdareler Meclis Toplantısı Yapıldı

Aksaray Mahalli İdareler Hizmet Birliği Mayıs Ayı Meclis Toplantısı yapıldı. Aksaray Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya,…

Mahalli İdareler Meclis Toplantısı Yapıldı
HABERİ PAYLAŞ

Aksaray Mahalli İdareler Hizmet Birliği Mayıs Ayı Meclis Toplantısı yapıldı. Aksaray Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya, Birlik Başkanı olan Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ile birliğe üye olan ilçe ve belde belediye başkanları, belediye ve il genel meclis üyeleri katıldı. Toplantıda, gizli oylama ile 4 kişiden oluşan Encümen üyeliği seçimi, açık oylama ile İhtisas Komisyonu üyeliği seçimleri yapıldı. Encümen üyeliklerine; Cüneyt Avan, Nurettin Yar, Adnan Bayraktar ve Selda Çıtak seçildi. İhtisas Komisyonu üyeliklerine ise Süleyman Canbulut, Volkan Eroğlu, Sadrettin İriş, Ömer Coşkuner ve Hüseyin Us seçildi. 2014 Yılı bütçe kesin hesabı ile Faaliyet raporu görüşüldü ve kabul edildi. Birlik Başkanı ve Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Mahalli İdareler Hizmet Birliği’nde daha önce görev alan üyelere teşekkür etti ve yeni seçilen üyelere de hayırlı olması dileğinde bulundu.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X