Mahsun yazıyor, Özcan çalıyor

Deniz Oral, arkadaşımız Ünal Özbay’ın sorularını yanıtladı… Usta oyuncu Deniz Oral, sinema projelerinde birlikte çalıştığı Mahsun Kırmızıgül’le en yakın rakibi Özcan Deniz arasındaki farkı, gündem yaratacak bir cümlelerle tanımladı.

Mahsun yazıyor, Özcan çalıyor

Olay TV’de Hasan Basri’nin sunduğu ‘Türkü Diyenler’e konuk olan Deniz Oral, canlı yayın öncesi Olay Çekirge’ye konuştu. Yapımcılığını Mahsun Kırmızıgül’ün üstlendiği ‘Çarşı Pazar’ filminde de rol alan Oral, ünlü türkücüyle yeni bir projede daha çalışmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

TARTIŞMAYA BİLE GEREK YOK…

Mahsun Kırmızıgül’ün sinemadaki başarısının artık tartışılmaz bir hale geldiğini belirten Oral, öte yandan ünlü yönetmenin en yakın rakibi Özcan Deniz’i eleştirdi.

ARALARINDA NET BİR FARK VAR

Kendi hikayelerini yazan Mahsun Kırmızıgül’e karşın Özcan Deniz’in uyarlama senaryolarla film çektiğini belirten Oral, ‘Mahsun kendi hikayelerini yazıyor, Özcan ise çalıyor. İşte aralarındaki fark bu’ dedi. Konuk olduğu Türkü Diyenler’de sesini de kanıtlayan Deniz Oral, yeni bir türkü albümü hazırladığını, bunun için Yavuz Bingöl’le çalıştığını belirtti. Sanatçı, 2010’daki albümü gibi bu çalışmada da iddiasının olmadığını sözlerine ekledi.

Hasan Basri’nin sunduğu Türkü Diyenler’e Deniz Oral’ın yanı sıra TRT sanatçısı Adile Kurt Karatepe de konuk oldu. 

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X