Mazbatasını ikizleriyle aldı

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, mazbatasını almaya ikiz kızları Azra Esma ve Sare Nur’la geldi. İkizlere gösterilen ilgi, Bakan Şimşek’in mazbatasını almasını gölgede bıraktı.

Mazbatasını ikizleriyle aldı

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, dün AK Parti’den milletvekili seçilen Abdulhamit Gül, Ahmet Uzer, Şamil Tayyar, Nejat Koçer, Canan Candemir Çelik, Abdülkadir Yüksel ve Mehmet Erdoğan ile birlikte Gaziantep Adliyesi’ne gitti ve İl Seçim Kurulu’ndan mazbatalarını aldı. 

Mazbatalarını aldıktan sonra adliye çıkışında gazetecilere konuşan Bakan Şimşek, seçimlerde elde ettikleri başarı ve tek başına iktidardan dolayı seçmenlere teşekkür etti. Bundan sonra Gaziantep ve ülkeye hizmet edeceklerini vurgulayan ve verdikleri tüm sözlerin sonuna kadar takipçisi olacaklarını anlatan Şimşek, “Asgari ücrette ne dediysek olacak. 1300 lira dedik ve olacak. Tüm vaatlerimizin arkasındayız ve yerine getireceğiz” dedi.

Bakan Şimşek, daha sonra beraberindeki milletvekilleri ve partililerle birlikte şehir turu attı.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X