Medicana’dan Bursa’ya 100 milyon dolarlık hastane

Türkiye’nin ilk 500 şirketi arazında yer alan, Medicana Sağlık Grubu’nun Bursa Hastanesi gün sayıyor.

Medicana’dan Bursa’ya 100 milyon dolarlık hastane
HABERİ PAYLAŞ

Bu yılın son çeyreğinde açılması planlanan Medicana Bursa Hastanesi’nin uzman kadrosu, çağdaş ve modern teknolojisi ve ileri teknik alt yapısıyla Bursa’nın yanı sıra çevre illerin çekim merkezi olacağı belirtildi.

Medicana Sağlık Grubu Kurumsal İletişim Direktörü Kurtuluş Okutan, Nilüfer’de akıllı bina özellikleri ile inşa edilen Medicana Bursa hastanesinin, 40 bin metrekare kapalı alana sahip olacağını söyledi.

Okutan, ‘Kent merkezinde, AVM’lere yakın lokasyonu, ana arterler ve raylı sistem ile ulaşım kolaylığı sayesinde Medicana Bursa Hastanesi, Bursalılar’ın sağlık sorununda ilk başvuracakları hastane olacak. Medicana Sağlık Grubu’nun 13. Hastanesi olarak planlanan  Medicana Bursa Hastanesi, 100 milyon dolarlık yatırım değerine sahip.  Tam kapasite hizmet vermeye başladığında 1000 kişiye istihdam sağlayacak. Sağlık hizmetinin 24 saat, 7 gün aynı nitelikte sunulması, sürekliliğin sağlanması, değişik uzman ve meslek gruplarının tedavi ve bakım süreçlerinde birbirleriyle iletişim halinde olmaları, konsültasyon isteklerine en kısa sürede yanıt verilmesi, üst düzey hasta konforu ve bakım kalitesinin sağlanması gibi birçok noktada, Medicana farkını ortaya koyma konusunda kararlıyız’ dedi. 

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X