Mehmet Ali Erbil’in sağlık durumu ile ilgili açıklama!

Prof. Dr. Yeşim Erbil, abisi Mehmet Ali Erbil’in sağlık durumunu hakkında yeni bir açıklama yaptı.

Mehmet Ali Erbil’in sağlık durumu ile ilgili açıklama!

Mehmet Ali Erbil, 19 Ekim’de evinde düşerek yaralanmış,ambulansla hastaneye kaldırılmıştı. Kaburgasının akciğerine battığı tespit edilen 61 yaşındaki şovmen, acilen ameliyata alınmıştı. Tedavisi sırasında 16 yıldır mücadele ettiği ‘Kaçış Sendromu’ rahatsızlığı nükseden ve durumu ağırlaşan Erbil, göğüs içinde kanama nedeniyle ikinci kez operasyon geçirmişti.

Erbil’in kardeşi Prof. Dr. Yeşim Erbil, abisinin sağlık durumunu instagram hesabı üzerinden takipçileriyle paylaştı.
 
Erbil, “Bu abimlerin sünneti. Solda Mehmet Ali Erbil, sağda Mustafa Erbil ben hatırlamıyorum o günü. Hepimiz hastanedeyiz. Stabil kelimesi durumu en doğru anlatan kelime. Yeniden uyutuldu tüm bunlar organ fonksiyonlarını korumak için. Sabah bir hanım geldi dualar okuyarak. Abin bana sahip çıktı korudu hep dedi. Bildiğimiz bilmediğimiz çok fazla dokunmuşluğu var. Hiç birşey uzaktan görüldüğü gibi değil. Zamana ihtiyaç var bu süreçte. Bu sürenin ne kadar olacağını bilemeyiz ama ben inanıyorum bize ve size dönecek. Sezin Erbil bambaşka bir evlat. 16 yıldır atakları yaşadı artık yarı doktor oldu. Yasmin Erbil bu kadar ciddi bir durumu ilk kez yaşıyor. İnşallah güzel haberleri en kısa sürede veririz size.” açıklamasında bulundu.
 

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X