Mesaj skandalı yuva yıktı! 11 yıllık evlilik bitiyor

Oyuncu ve sunucu Gül Gölge ile televizyoncu Murat Saygı’nın 11 yıllık evliliği bitiyor. İki çocukları olan çift, 3 yıl önce patlak veren mesaj skandalıyla gündeme gelmişti.

Mesaj skandalı yuva yıktı! 11 yıllık evlilik bitiyor

Sunucu Gül Gölge ile ünlü televizyoncu Murat Saygı, boşanma kararı aldı. 11 yıl önce evlenen çiftin, Ali ve Emir adında iki çocukları var.

Konuyla ilgili Sabah gazetesindeki köşesinde bir yazı kaleme alan Bülent Cankurt, çiftin boşanma nedenlerine ilişkin çarpıcı detaylara yer verdi.
 

İşte konuyla ilgili Cankurt’un kaleme aldığı yazı;

Son dönemde evli çiftlere bir haller oldu! Son birkaç ayda yaptığım mutsuz evlilik ve boşanma haberinin sayısını unuttum. İşte herkesi şoke edecek bir boşanma haberi daha! Güzel sunucu Gül Gölge Saygı ile usta televizyoncu Murat Saygı’nın 11 yıllık evliliği bitiyor.

Yakın çevrelerinden öğrendiğime göre; Ali ve Emir adında iki çocukları olan çift, kavga- gürültü etmeden 11 yıllık evliliklerini bitirme kararı almış…

gul-golge-esi-murat-saygi.jpg

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X