Milletvekilleri halkla buluşuyor

Nilüfer Belediyesi, Halk Evi’nde TBMM’de grubu olan partilere tahsis ettiği odalarda halkı milletvekilleri ile bir araya getiriyor.

Milletvekilleri halkla buluşuyor

Türkiye’de bir ilk olan ve demokrasi kültürünü yerelden güçlendirmek için başlatılan proje çerçevesinde CHP Bursa milletvekilleri, kendilerinden randevu talep eden vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın da halkla buluştu. Vatandaşların sorunlarını dinlediğini söyleyen Erkan Aydın, “Nilüfer Belediyesi’nin halkımızla buluşmak için oluşturduğu bu mekanda yine randevuları kabul ettik. Vatandaşımızın sıkıntılarına kulak verdik. Bu proje Türkiye’ye örnek ve Bursa’daki tüm partilerin milletvekillerine hizmet veriyor. Yenilikçi ve halkın sorunlarına çare olmada kolaylık sağlıyor. Bu örnek projeye imza atan Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’e teşekkür ediyorum” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X