Miniklerden anlamlı gösteri

Çanakkale Zaferi’nin 101. yıldönümü için Kükürtlü Ticaret Sanayi Odası İlkokulu 3C ve 4D sınıfı öğrencileri, gerçekleştirdikleri gösteri ile Çanakkale destanını adeta Akpınar Kültür Merkezi’nde yansıttı.

Miniklerden anlamlı gösteri

Yoğun katılımın sağlandığı gösteriye Osmangazi Kaymakamı Enver Ünlü’nün yanı sıra İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Uygar Umut, Osmangazi İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Abdullah Çiçek, Kükürtlü Ticaret Sanayi Odası İlkokulu Müdürü Ramazan Yürük ve veliler katıldı.

Gösterinin açılış konuşmasını yapan Kükürtlü Ticaret Sanayi Odası İlkokulu Müdürü Ramazan Yürük, “Kükürtlü Ticaret Sanayi Odası İlkokulu ve Ortaokulu ile akademik, kültürel, spor alanında Bursa’da söz sahibi bir okul olmayı sürdürüyor. Bunu burada öğrencilerimiz 18 Mart Çanakkale Anma Programı çerçevesinde sergiledikleri gösteri ile bir kez daha gösterdi. Gösteriyi izlerken gözlerimizi yaşartan öğrencilerimizi yürekten kutluyorum. Öğretmenlerine teşekkür ediyorum” dedi.

Gösteri sonunda Çanakkale ruhunu yeniden yaşatan öğretmenleri ve öğrencileri tebrik eden Osmangazi Kaymakamı Enver Ünlü, gösteride Mustafa Kemal Atatürk’ü canlandıran 3C sınıfı öğrencisi Yiğit Temel ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X