Miray Daner konuştu! Cinsel içerikli mesajlar ifşa olmuştu

Miray Daner’in eski sevgilisi Kubilay Aka’nın Beyza Güneş adında bir kıza attığı cinsel içerikli mesajlar ifşa oldu. Daner, bu ifşanın ardından ilk kez konuştu.

Miray Daner konuştu! Cinsel içerikli mesajlar ifşa olmuştu
HABERİ PAYLAŞ

Miray Daner ve Kubilay Aka’nın 2,5 yıllık ilişkisi geçtiğimiz aylarda ihanet nedeniyle bitti. Aka’nın ihanetine uğrayan Daner, hiçbir açıklama yapmasa da Aka, sürekli ihanet iddialarını yalanladı. Fakat geçtiğimiz hafta Kubilay Aka’nın Beyza Güneş adında bir kıza attığı cinsel içerikli mesajları ifşa oldu ve ihanet ortaya çıktı.

kubilay-akanin-aldattigi-miray-dan-4eW3.png

Tam da barıştıkları konuşulan Miray Daner ve Kubilay Aka’nın ilişkisi bu cinsel içerikli mesajların ifşa olmasıyla beraber yeniden son buldu. İkinci kez ihanete uğrayan Daner bir süre konu hakkında sessizliğini korudu.

kubilay-akanin-aldattigi-miray-dan-6H9t.jpg

Herkesin merakla beklediği açıklama ise geldi. Miray Daner, Kubilay Aka’nın mesajlarının ifşa olmasının ardından ilk kez konuştu.

kubilay-akanin-aldattigi-miray-dan-DkzT.jpg

UçanKuş TV’ye konuşan Daner, Kubilay Aka’nın menajeri ile ayrılığından haberi olmadığını belirterek, “Özel hayatımla ilgili fazla konuşmak istemiyorum ama Kubilay ile barışmamız söz konusu değil…” dedi.

kubilay-akanin-aldattigi-miray-dan-FhvG.jpg

Aka’nın mesajlarının ifşa olması hakkında ise, “Tek söyleyebileceğim bir ilişkimiz olmadığı” diyen oyuncu, bu konularla gündeme gelmek istemediğini de belirtti.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X