‘Mobil Başkan’ hız kesmiyor

‘Mobil Başkan’ unvanıyla ilçenin dört bir yanını karış karış gezerek vatandaşlarla bir araya gelen Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, ramazan ayında da hız kesmiyor.

‘Mobil Başkan’ hız kesmiyor
HABERİ PAYLAŞ

Tüm ramazan ayı boyunca her akşam farklı bir camide teravih namazlarını kılmaya hazırlanan Özkan, ardından da mahalle sakinleriyle bir araya gelecek. Ramazanın ilk gecesi Ulucami’de teravih namazını kılan Başkan Özkan, sonrasında vatandaşlarla bir araya gelirken, ikinci gecede ise Gazi Cami’ndeydi. Meclis üyelerinin de eşlik ettiği ziyarette vatandaşların taleplerini birebir dinleyen Özkan, şunları söyledi:

“Bizler,‘mobil başkan’ sloganıyla yola çıkmıştık. Ve her fırsatta da vatandaşlarımızla bir araya gelmeye devam ediyoruz. İlgili daire müdürleri ve meclis üyeleriyle birlikte, özellikle sorunların ve taleplerin yerinde görülmesi ve çözüm üretilmesine büyük önem veriyoruz.

Ayrıca bu buluşmalarımız sayesinde, ramazanın birleştirici ve bütünleştirici ruhunu da vatandaşlarımızla bir araya gelerek paylaşıyoruz. Tüm ramazan ayı boyunca da bu buluşmalarımız devam edecek. Karacabey’in geleceğini inşa ederken, tüm vatandaşlarımızın görüş ve önerileri bizim için çok kıymetli.’

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X