Mollaarap zirvesi

Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, makamında ağırladığı Vali İzzettin Küçük’e, başta Mollaarap Mahallesi’nde yapılan çalışmalar olmak üzere ilçede gerçekleştirilen hizmetler hakkında bilgi verdi.

Mollaarap zirvesi

Mollaarap Mahallesi’nde yürütülen çalışmalarda olumlu aşama kaydedildiğini ifade eden Vali Küçük, “Devam edilen çalışmalar neticesinde şu an orada bir yerleşim mümkün değil. Konusunda uzman kişilerin bilimsel tahkikatları tamamlanarak son durumu gördükten sonra daha hızlı bir şekilde vatandaşlarımızın mağduriyetleri giderilecek ve bölgenin güçlendirilmesi gerçekleştirilecek” dedi.

“PROJELER MEYVELERİNİ VERECEK”

Yıldırım’da devam eden çalışmalardan en önemlisinin kentsel dönüşüm projeleri olduğunu belirten Vali Küçük, projelerin meyvelerini vermesiyle birlikte Yıldırım’ın çehresinin değişeceğini söyledi. 

Yıldırım’ın dönüşüm sayesinde yaşam standartlarının yükseleceğini vurgulayan Küçük “Modern ve güvenli konutlarıyla, sosyal alanlarıyla mahallelerde ideal şehircilik anlayışına uygun yerleşim alanları yükselecek. Günlük hayatı kolaylaşan, yaşam standartları yükselen vatandaşlarımız sayesinde de Yıldırım modern yaşam alanlarına sahip olacak” diye konuştu.
 
‘MOLLAARAP’TA ZEMİNİ SAĞLAMLAŞTIRIYORUZ”

Başkan Edebali de, ziyaretlerinden dolayı Vali Küçük’e teşekkür ederek, “Mollaarap’ta yaşanan zemin kaymasından dolayı vatandaşlarımızın yaşadığı mağduriyetleri giderme konusunda yaptığımız tüm çalışmalarımızı bilimsel veriler ışığında gerçekleştiriyoruz. Zemini sağlamlaştırmak için yaptığımız fore kazık uygulamalarımızı çok kısa sürede bitireceğiz. Mollaarap mahallemizdeki çalışmalarımızda herhangi bir sıkıntı yok. Vatandaşlarımızın da ikametlerini sağlıyoruz. Bölgede yaşanan sorunu en kısa sürede çözüme kavuşturacağız” dedi. 

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X