Mövenpick Bursa’dan anlamlı proje

Mövenpick Hotel & Thermal Spa Bursa, “Bir Dileği de Siz Gerçekleştirin” Projesi kapsamında ihtiyaç sahibi öğrencilere Destek Verdi

Mövenpick Bursa’dan anlamlı proje

İhtiyaç sahibi öğrencilerin yüzlerindeki tebessümleri hedefleyen “Bir Dileği de Siz Gerçekleştirin” sosyal sorumluluk projesi kapsamında, Mövenpick Hotel & Thermal Spa Bursa tarafından desteklenen Şehit Erol Olçok Lisesi’ne sevgi dolu hediyeler teslim edildi.

Projenin amacı, eğitim hayatlarında çeşitli zorluklarla karşılaşan öğrencilere umut olmak ve onların yüzlerinde tebessümleri yeniden yeşertmektir. Bu nedenle, Şehit Erol Olçok Lisesi öğrencileri için alınan hediyeler, öğrencilere yönelik moral ve motivasyon kaynağı oldu.

Mövenpick Hotel Thermal Spa Bursa, sosyal sorumluluk projesine destek veren misafirlerine ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ettiler.

Şehit Erol Olçok Lisesi’nin öğrencileri, bu anlamlı destekle beraber umut dolu geleceğe bir adım daha atmış oldular. “Bir Dileği de Siz Gerçekleştirin” projesi, Mövenpick Hotel & Thermal Spa Bursa’nın da katkılarıyla toplumun birlik ve beraberlik içinde hareket ederek, ihtiyaç sahibi bireylere yardım eli uzatma kararlılığını bir kez daha gösterdi.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X