Mövenpick Hotel’de 1 Temmuz heyecanı: ‘Sabırsızlıkla bekliyoruz’

Pazartesi Söyleşileri’nin bu haftaki konuğu Mövenpick Hotel Termal Spa Genel Müdür Yardımcısı Ercan Tavşan… Olay Gazetesi Yazarı Mustafa Özdal sordu, Ercan Tavşan yanıtladı…

Mövenpick Hotel’de 1 Temmuz heyecanı: ‘Sabırsızlıkla bekliyoruz’

Mövenpick Hotel Genel Müdür Yardımcısı Ercan Tavşan, Bursa’da son aylarda günübirlik ziyaretçi sayısının ciddi oranda arttığını belirterek, Bursa’yı tercih eden turistlerin en az 1 gece konaklatılmasının sağlanması gerektiğini söyledi: “Bursa’ya 2 otobüs Kolombiyalı yolcu geldiğini duyduk. Ama  Bursa’da konaklamadılar. Yüksek ihtimalle İstanbul’dan geldiler. Günübirlikçilerin en az 1 gece konaklamalarını  sağlamalıyız.”

Müşteri ve çalışanların sağlığını korumak için uzun zamandır kapalı olan Mövenpick Hotel, 1 Temmuz’da kapılarını açıyor. Tavşan, yeniden hizmet verecekleri için heyecanlı olduklarını belirterek, “ Heyecanlıyız, hem misafirlerimizi hem işlerimizi çok özledik. Gelen telefonlar bizi sevindirdi. Demek ki misafirlerimiz de bizi özlemiş. 1 Temmuz’u sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi.

Röportajın tamamı için tıklayın…

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X