Mövenpick’ten LÖSEV’e anlamlı destek

Mövenpick’ten LÖSEV’e anlamlı destek…

Mövenpick’ten LÖSEV’e anlamlı destek

LÖSEV Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı, Türkiye genelinde sayıları 50.000’i aşkın lösemi ve kanser tedavisi gören çocuklarımız ile ailelerine tamamen ücretsiz tedavi, eğitim ve konaklama hizmetleri veren bir sivil toplum kuruluşudur. Türkiye’de her yıl 200.000 kişi kansere yakalanıyor ve her yıl, yüzbinlerce insan kanser sebebiyle hayatını kaybediyor. LÖSEV olarak bu vahim gidişe dur demek, kanser ve lösemideki tedavi başarısını arttırmak ve farkındalık sağlamak adına çalışmalarımıza tüm gücümüzle devam ediyoruz.

LÖSEV’ in öncü olduğu 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftasında çocuklarımızın fiziki ve sosyal hayatlarında yaşadıkları sıkıntılara dikkat çekmek, lösemiye karşı toplumda farkındalık sağlamak ve çocuklarımıza destek olmak, sağlıklı çocuklarımızın kendilerini korumaları için bilinç sağlamak amacı ile 1 Kasım -8 Kasım 2021 tarihleri arasında saat: 19:00- 01.00 saatleri arasında löseminin rengi olan “turuncu” rengi ile Mövenpick Hotel & Thermal Spa Bursa binasını ışıklandırarak bu projemize kurumsal destek verdiniz. Bu kurumsal sosyal sorumluluk örneği ile birçok ilde eş zamanlı sürdüreceğimiz bir farkındalık çalışmasının önemli bir parçası oldunuz. Çocuklarımızın sağlıklı ve mutlu bireyler olarak yaşaması, yetişmesi ve kendilerini bu zorlu savaşlarında yalnız hissetmemeleri için vereceğiniz değerli katkıya şimdiden teşekkür ederiz.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X