Mucize Doktor izleyenlerinin merakı giderildi!

Mucize Doktor projesiyle beraber ekranlara dönüş yapan Yasemin Özilhan bir kez daha sosyal medya trendine girerek adından söz ettirdi.

Mucize Doktor izleyenlerinin merakı giderildi!

Doktorlar yapımında Yasemin Özilhan’ın baş rolünü üstlendiği Ela Altındağ karakterinin evlenip evlenmediği konusu akılları kurcalamıştı. Mucize Doktor’un yayınlanan son bölümünde izleyici kitlesi tarafından merak edilen ”soy adı” ayrıntısı nihayet paylaşıldı.

doktor ela ile ilgili görsel sonucu

Bir dönemin en çok izlenen dizi projelerinden Doktorlar’da Ela Altındağ rolünü üstlenen Yasemin Özilhan çok uzun yılların geçmesinin ardından ilk kez Mucize Doktor projesinde kendini gösterdi. Seyirciler, Yasemin Özilhan’ın on yıl aradan sonra yeniden ”Doktor Ela” rolüyle Mucize Doktor yapımında oyunculuğa atılmasına bir hayli mutlu olmuş ve sosyal medya platformunda pek çok tebrik ve destek mesajları yağmuruna tutulmuştu.

Ancak Mucize Doktor izleyicilerinin aklını kurcalayan tek bir soru kalmıştı: Yasemin Özilhan’ın yıllar önce Doktorlar dizisinde canlandırdığı Doktor Ela karakteri evlendi mi?

doktor ela ile ilgili görsel sonucu

Geniş bir kesimin merak duyduğu ve sosyal medya paylaşımlarına da dahil ettiği sorunun yanıtı çok geçmeden Mucize Doktor projesinde paylaşıldı. 19 Aralık Perşembe tarihinde seyircisinin karşısına geçen son bölümünde göze çarpan bir ayrıntıya yer verilerek Doktor Ela karakterinin soy adının değişmeyip Altındağ olarak verilmesi ve dolayısıyla evlenmeyerek mesleki alanda büyük bir ilerleme kaydettiği görüldü. Bilindiği üzere Doktorlar dizisinde Levent Atahanlı rolünü üstlenen Kutsi, senaryo gereği düğün günü Yasemin Özilhan’ın canlandırdığı Ela Altındağ’ı terk etmişti.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X