Mudanya caddelerine estetik dokunuş

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Mudanya ilçesi Su deposu Caddesi ve Engin Adıyaman Caddesi’nde yaptığı çalışmalarla, yaya kaldırımlarını hem güvenli hem de konforlu hale getiriyor.

Mudanya caddelerine estetik dokunuş

Sadece Bursa kent merkezinde değil, 17 ilçede de ulaşım yatırımlarını kesintisiz sürdüren Bursa Büyükşehir Belediyesi, Mudanya ilçesinde de caddeleri yayalar için daha güvenli hale getiriyor.

Su deposu Caddesi ve Engin Adıyaman Caddesi’nde 550 metrelik güzergahta yapılan çalışmalar kapsamında 3 bin metrekare taş, 210 metreküp beton, 1350 metre bordür 1500 metreküp kazı-dolgu imalatı gerçekleştiriliyor. Trafiği aksatmayacak şekilde gerçekleştirilen çalışmalarla yaya kaldırımları hem modern bir görünüm kazanıyor hem de daha güvenli hale geliyor.

Pandemi süreci nedeniyle tüm dünyada yatırımların durma noktasına geldiği bir dönemde özellikle ulaşım ve altyapı konusunda yatırımlarını kesintisiz sürdürdüklerini belirten Başkan Aktaş, Mudanya ilçesindeki kaldırım düzenleme çalışmalarının da kısa süre süre içinde tamamlanacağını söyledi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X