Mudanya’da benzer acılar yaşanmasın diye…

Bursa’nın Mudanya ilçesinde kurban bayramında meydana gelen trafik kazasında karşıya geçmeye çalıştığı sırada özel bir aracın çarpmasıyla hayatını kaybeden 15 yaşındaki Kardelen Benek’in komşuları, acıların yeniden yaşanmaması için tedbir alınması yönünde

Mudanya’da benzer acılar yaşanmasın diye…

Mudanya Yolu’nda alt veya üstgeçit trafik işaretlendirmelerinin yapılmasını isteyen mahalle sakinleri, yol boyunun demir tel örgülerle kapatıldığını, Yalı Mahallesi’nden Mudanya Yolu’nun karşısına geçmek için üstgeçit ve yaya geçidinin çok uzakta olduğunu belirtti. Bu konuda gerekirse kampanya başlatmaya da hazır olduklarını söyleyen vatandaşlar, okula giden çocuklarının da tıpkı yaşamını yitiren Kardelen Benek gibi karşıya geçerken büyük korku ve tehlike yaşadığını belirterek, Başkan Türkyılmaz’dan destek istedi. 

Söz konusu yaşanan kazanın kendisini de büyük üzüntüye boğduğunu ifade eden Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, Mudanya Yolu’nda meydana gelen bu tür kazaların yeniden yaşanmaması için gereken çalışmanın en kısa sürede gerçekleştirilmesi için her türlü desteği vermeye hazır olduğunu söyledi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X